Kursy i szkolenia w Twojej Firmie

W obliczu dynamicznych zmian na rynku pracy, szybko dezaktualizujących się informacji kursy, szkolenia i studia podyplomowe są niezbędną formą uzupełniania wiedzy pracowników, a w konsekwencji podniesienia ich efektywności. Badania pokazują, że personel, któremu pracodawca umożliwia korzystanie ze szkoleń i podnoszenia kwalifikacji, mocniej identyfikuje się z firmą, jest wobec niej bardziej lojalny.

Kursy i szkolenia pracownicze to inwestycja, która zwraca się z nawiązką

Szukając dobrych i efektywnych szkoleń dla swoich pracowników, warto zwrócić uwagę na trzy podstawowe czynniki:
1.    Wykwalifikowana kadra trenerska
2.    Skuteczne wsparcie rozwoju firmy
3.    Zadowoleni klienci

Niemal 20-letnie doświadczenie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w zakresie edukacji i organizacji szkoleń, doświadczona kadra, która w profesjonalny sposób dzieli się z uczestnikami studiów i kursów wiedzą teoretyczną i praktycznym doświadczeniem, wciąż rozwijana oferta szkoleniowa i rosnąca grupa absolwentów czyni ofertę Uczelni wyjątkową i szczególnie godną uwagi.

Oferta WSB to nie tylko gotowe szkolenia znajdujące się w stałej ofercie Uczelni. To także programy szkoleniowe zgodne z indywidualnymi potrzebami  Klientów.  - Zakres merytoryczny naszych kursów i szkoleń może być dowolnie modyfikowane. Możemy do nich dokładać nowe elementy, usuwać istniejące, czy też łączyć moduły z kilku programów. Oprócz kwestii programowej, dostosowujemy do Państwa potrzeb również sposób prowadzenia zajęć, rodzaj ćwiczeń i zadań do realizacji, zrealizujemy szkolenie
w dowolnym miejscu i terminie, uzgodnionym wspólnie z Państwem
– mówi dr Marcin Lis, Prorektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń.

Oferta "szyta na miarę"

Atutem Uczelni jest nie tylko prowadzenie, ale i przygotowywanie szkoleń „szytych na miarę” (typu in company) dla firm, jednostek publicznych lub organizacji. Zespół trenerski tworzą wyjątkowi ludzie, pasjonaci o wysokich kompetencjach interpersonalnych, stale podnoszących swoje umiejętności.

Szczególną formą kursów i szkoleń są szkolenia zamknięte. To oferta polecana szczególnie przedsiębiorco, którzy chcą przeszkolić swój personel z uwzględnieniem własnych potrzeb. Dzięki zindywidualizowanej formie szkolenie zamknięte jest niewątpliwie jednym ze skuteczniejszych narzędzi w podnoszeniu wiedzy i efektywności pracowniczej.

Podczas opracowania oferty szkoleniowe Uczelnia bierze pod uwagę nie tylko zakres merytoryczny, ale także twarde wskaźniki oparte o indywidualną analizę potrzeb szkoleniowych firmy. W tym celu wykonuje się ankietę badawcza określająca poziom grupy (wskaźnik absorpcji), jej indywidualne potrzeby oraz charakterystyka słabych i mocnych stron przedsiębiorstwa. W oparciu o takie dane sporządzany jest indywidualny program szkoleniowy dopasowany do potrzeb i możliwości zespołu i firmy. To znacząco zwiększa jakość szkolenia.

Szkolenia zamknięte otwierają drzwi do sukcesu

Największą zaletą szkoleń zamkniętych są niewątpliwie atrakcyjne warunki finansowe, elastyczność – mogą być one realizowane w dogodnym dla klienta terminie i wskazanym miejscu na terenie całego kraju (np. siedziba firmy, hotel, centrum szkoleniowe) oraz program dostoswany do indywidualnych potrzeb. Pozwala to zminimalizować koszty i dostosować je do możliwości naszych klientów.

Końcowym etapem każdego organizowanego przez nas szkolenia jest raport poszkoleniowy, będący punktem wyjścia do dalszych działań rozwoju firmy oraz certyfikat z uczestnictwa. Oprócz przekazania fachowej wiedzy dostosowanej do specyfiki branży i zakładu pracy zaletą szkoleń zamkniętych jest poprawa komunikacji w firmie i jakości współpracy zespołowej w codziennej pracy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
e-mail: podyplomowe@wsb.edu.pl
tel. (32) 295-93-11