Intensywna nauka języków obcych

Intensywna nauka języków obcych

WSB już od 19 lat prowadzi kształcenie językowe w ramach Studium Języków Obcych na różnych poziomach zaawansowania, zarówno w ramach lektoratów dla studentów, jak i kursów językowych dla wszystkich zainteresowanych, prowadzonych przez Europejską Szkołę Języków Obcych. Szczególny nacisk położony jest na komunikację. Dlatego zajęcia mają charakter warsztatowy.

 

Język biznesu dodatkowo

Lektorzy odpowiednio wzbogacają treści ogólne o elementy języka biznesu i korespondencji handlowej celem poszerzenia umiejętności studentów oraz przygotowania do egzaminów międzynarodowych oferowanych w ramach Centrów Egzaminacyjnych działających w WSB.

 

Każdy student zdaje TOEIC’a

Znaczącym atutem kształcenia językowego w WSB jest włączenie egzaminu TOEIC oraz TOEIC Bridge do programu kształcenia językowego realizowanego przez Uczelnię. Oznacza to, że każdy student, po odbyciu V semestru studiów w WSB,  przystępuje do wskazanego egzaminu. Egzamin jest bezpłatny dla wszystkich studentów WSB. Ten obowiązkowy element zaliczenia to doskonała okazja do obiektywnego i trafnego sprawdzenia swoich umiejętności z języka angielskiego. Studenci zainteresowani otrzymaniem oficjalnego Certyfikatu mają możliwość zakupienia go na preferencyjnych warunkach w przygotowanej specjalnie dla nich atrakcyjnej cenie.
 
A w salach językowych

 

Wszystkie sale językowe WSB zostały wyposażone w  tablice interaktywne wraz ze sprzętem komputerowym i specjalistycznym oprogramowaniem. Użycie tablic interaktywnych podczas zajęć językowych widocznie poprawia ich efektywność - realnie podnosi skuteczność nauki podczas zajęć stymulując wszystkie zmysły.