Dwa dyplomy w dwa lata na studiach magisterskich

50% bonifikaty na studia podyplomowe

Dwa dyplomy w ciągu dwóch lat? Studia magisterskie i podyplomowe w jednym czasie? To możliwe! Wykorzystaj szansę i przystąp do programu "2 dyplomy w 2 lata". Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej poszerzyła właśnie listę kierunków dostępnych dla absolwentów studiów I stopnia WSB, którzy w roku akademicki 2017/2018 będą kontynuowali naukę na studiach magisterskich. Studenci objęci programem mogą wybrać jeden z bardzo atrakcyjnych kierunków studiów podyplomowych i skorzystać z bonifikaty 50%!

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Kierunki studiów podyplomowych dostępne w ramach promocji związane z kierunkiem Pedagogika:

Kierunki studiów podyplomowych dostępne w ramach promocji związane z kierunkiem Bezpieczeństwo narodowe:

Kierunki studiów podyplomowych dostępne w ramach promocji związane z kierunkiem Ekonomia:

Kierunki studiów podyplomowych dostępne w ramach promocji związane z kierunkiem Informatyka:

Kierunki studiów podyplomowych dostępne w ramach promocji  związane z kierunkiem Zarządzanie

Studia podyplomowe w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
ul. Cieplaka 1 C,