Dwa dyplomy w dwa lata na studiach magisterskich

Dwa dyplomy w ciągu dwóch lat? Studia magisterskie i podyplomowe w jednym czasie?

To możliwe! Wykorzystaj szansę i przystąp do programu "2 dyplomy w 2 lata". Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej poszerzyła właśnie listę kierunków dostępnych dla absolwentów studiów I stopnia, którzy w roku akademicki 2015/2016 będą kontynuowali naukę na studiach magisterskich. Studenci objęci programem mogą wybrać jeden z bardzo atrakcyjnych kierunków studiów podyplomowych i skorzystać z bonifikaty 50%!

Kierunki studiów podyplomowych dostępne w ramach promocji zwiazane z kierunkiem Pedagogika:

Kierunki studiów podyplomowych dostępne w ramach promocji zwiazane z kierunkiem Bezpieczeństwo narodowe:

Kierunki studiów podyplomowych dostępne w ramach promocji zwiazane z kierunkiem Ekonomia:

Kierunki studiów podyplomowych dostępne w ramach promocji zwiazane z kierunkiem Informatyka:

Kierunki studiów podyplomowych dostępne w ramach promocji  związane z kierunkiem Zarządzanie

Studia podyplomowe w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie:

Informacje i zapisy

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej