Szkolenia językowe - Europejska Szkoła Języków Obcych

Opis

Europejska Szkoła Języków Obcych 

działa pod patronatem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, jednej z najlepszych niepublicznych Uczelni w Polsce wg rankingów Polityki, Home&Market, Rzeczypospolitej, Wprost.

 

Europejska Szkoła Języków Obcych korzystając z infrastruktury oraz zaplecza dydaktyczno - naukowego Uczelni gwarantuje najwyższą jakość kursów szkoleniowych.

Komunikatywne podejście do nauczania języków obcych, przełamanie bariery w mówieniu, język sytuacyjny, przyjazna atmosfera, elastyczność i dyspozycyjność dla naszych kursantów - to dla ESJOteam słowa klucze! :)

 

ESJO to:

 

 • 15 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych

 • ponad 1000 przeszkolonych i zadowolonych absolwentów

 • praca w małych kameralnych grupach 6 - 12 osobowych

 • kilkanaście kursów językowych na każdym poziomie zaawansowania

 • nowocześnie wyposażone sale wykładowe

 • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

 • atrakcyjne ceny, duże bonifikaty

 • bezpłatne dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje językowe (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej w ciągu całego roku akademickiego organizuje m.in.: międzynarodowe konferencje, na które zapraszani są prelegenci z całego świata, wyjazdy zagraniczne, warsztaty językowe, spotkania z przedstawicielami różnych krajów i kultur.

Dzięki temu słuchacze mogą w nieograniczonym zakresie stykać się z żywym językiem

 

Nauka w ESJO otwiera na świat!

 

Stosujemy najbardziej nowoczesne metody nauczania...

 

Na naszych zajęciach szczególny nacisk kładziemy na komunikację. Nie sztuką jest świetne opanowanie gramatyki języka obcego, najważniejsze to sprawne porozumiewanie się. Dlatego też nasze zajęcia mają charakter warsztatowy. Dla naszych słuchaczy opracowaliśmy specjalny zestaw zajęć dodatkowych - ESJOClub. Podczas zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. Każdy słuchacz traktowany jest indywidualnie.

 

Nie preferujemy tylko jednej metody nauczania, ale przy konstrukcji naszych kursów inspirujemy się najsilniejszymi stronami popularnych metod promowanych przez polskie i zagraniczne szkoły językowe.


W skład kursów, oprócz nauczania języka, wchodzą elementy pozajęzykowe, które sprawiają, iż stają się one niezwykle skuteczne!


Oprócz nauki języka stawiamy na rozwój kompetencji językowych niezbędnych do szybkiej i efektywnej nauki języka obcego. Oferujemy kursy dla młodzieży przygotowującej się do testów kompetencji językowej, ale również dorośli, którzy chcą poznać strategie i techniki ułatwiające naukę będą mogli naprawdę wiele skorzystać na naszych kursach! Inspirujemy się nowoczesnymi i skutecznymi osiągnięciami psychologii, w tym NLP (Programowaniem Neurolingwistycznym) oraz Mnemotechnikami (technikami ułatwiającymi zapamiętywanie). Nie unikamy nowych mediów, Internetu i innych udogodnień technicznych, które sprawiają, że nauka staję się naprawdę skuteczna!


Platforma e-learningowa. W nauczaniu języków obcych bardzo ważną rolę odgrywa Internet. Dzięki możliwościom jakie daje Ci ESJO, masz całodobowy dostęp do platformy e-learningowej, w ramach której możesz:

 • Korzystać z autorskich ćwiczeń przygotowanych przez lektora i dostosowanych do każdego poziomu nauczania,
 • Wirtualnie odrabiać prace domowe oraz sprawdzać je przez system.

 

Mówiąc o nauce w ESJO nie można zapomnieć, iż we wszystkich salach językowych zostały zamontowane tablice interaktywne wraz ze sprzętem komputerowym i specjalistycznym oprogramowaniem. Użycie tablic interaktywnych podczas zajęć językowych widocznie poprawia ich efektywność - realnie podnosi skuteczność nauki podczas zajęć stymulując wszystkie zmysły. Słuchacze mają ułatwiony kontakt z multimedialnymi materiałami szkoleniowymi oraz prawdziwymi przykładami użycia języka. Tablica, oprócz swojej pierwotnej funkcji, staje się również dotykowym ekranem monitora z dostępem do Internetu. Zajęcia automatycznie stają się bardziej ciekawe i dynamiczne! 

 

Dajemy Ci więcej niż myślisz...

 

 • Gwarantujemy bezpłatne Konsultacje z lektorem prowadzącym,
 • Bezpłatny dostęp do świetnie wyposażonej bibioteki i medioteki językowej,
 • Bezpłatny dostęp do Internetu na terenie Uczelni,
 • Możliwość bezpłatnego uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej (tj.: "Komunikacja interpersonalna", „Autoprezentacja", „Nowoczesne techniki szybkiego zapamiętywania", „Zarządzanie czasem", „Zarządzanie stresem" i wiele innych...),
 • Nauka w małych grupach (6-12) w nowocześnie wyposażonych salach
 • Możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów językowych
 • Atrakcyjne zniżki i bonifikaty dla Ciebie, twojej rodziny i znajomych,

Opłaty

Cennik kursów językowych:

 


» Kurs języka obcego

(120 godzin lekcyjnych) - liczebność grupy 6-12 osób

Opłata 1500 zł płatna w 9 ratach: (j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski)
1 rata: 300 zł - w dniu zapisu (wpisowe), 2 i 3 rata: 200 zł, 4, 5, 6, 7 rata:  - 150 zł, 8 i 9 rata: - 100zł płatne do 5-go dnia każdego miesiąca.

Opłata 1700 zł płatna w 9 ratach: (j. hiszpański, j. francuski, j. włoski)
1 rata: 300 zł - w dniu zapisu (wpisowe), 2, 3, 4, 5 rata: 200 zł, 6, 7, 8, 9 rata:  - 150 zł płatne do 5-go dnia każdego miesiąca.

 

 
» ESJOKids -  Kurs języka angielskiego dla dzieci i  młodzieży

 

(60 godzin lekcyjnych) - liczebność grupy 6 - 12 osób

Opłata 800 zł płatna w 6 ratach:
1 rata: 300 zł -  w dniu zapisu (wpisowe), 2 - 6 rata: 100 zł - do 5-go dnia każdego miesiąca

 

 » Kurs maturalny


(60 godzin lekcyjnych/4 miesiące) - liczebność grupy 6 - 12 osób

Opłata 800 zł płatna w 4 ratach:
1 rata: 300 zł - w dniu zapisu (wpisowe), 2 rata: 200 zł - do 5 lutego, 3 rata: 150 zł - do 5 marca, 4 rata: 150 zł - do 5 kwietnia.

  

» Kurs Business English  


120 godzin lekcyjnych- liczebność grupy 6 - 12 osób

Opłata 1500 zł płatna w 9 ratach: 
1 rata: 300 zł - płatna w dniu zapisu (wpisowe), 2, 3 rata: 200 zł, 4, 5, 6, 7 rata: 150 zł, 8, 9 rata: 100 zł - do 5-go dnia każdego miesiąca

 

» Kurs dla gimnazjalistów TOEIC Bridge język angielski


40 godzin lekcyjnych - liczebność grupy 10 osób

Opłata 800 zł płatna w 4 ratach:

1 rata: 300 zł - w dniu zapisu (wpisowe), 2 rata: 200 zł - do 5 lutego, 3 rata: 150 zł - do 5 marca, 4 rata: 150 zł - do 5 kwietnia.

Oferta specjalna

aa

Promocja dla absolwentów WSB

 

Absolwenci studiów pierwszego i drugiego stopnia  oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mają prawo do 20% bonifikaty w opłata za kursy językowe.

 

Promocja dla absolwentów kursów językowych w ESJO

 

Absolwenci kursów językowych Europejskiej Szkoły Języków Obcych w Dąbrowie Górniczej mają prawo do 100 zł zniżki w opłatach za kursy językowe

 

Poleć ESJO i zgarnij 100 zł

 

Uczestnicy kursów językowych ESJO, którzy skutecznie polecą kurs języka obcego i zachęcą do uczestnictwa znajomego bądź członka rodziny otrzymują jednorazowo 100 zł bonifikaty w opłatach za kurs za każdą zgłoszoną osobę. Łącznie uzyskana kwota nie może być większa niż 500 zł.

 

Promocje nie łączą się. Wybierz najkorzystniejszą dla siebie.

 

Promocja w ramach programu "Dąbrowska rodzinka pl"

Karta Dąbrowska Rodzinka Pl - 2+Ulga dla posiadaczy karty Dąbrowska Rodzinka - 5%

Dąbrowska rodzinka PL 3+Ulga dla posiadaczy karty Dąbrowska Rodzinka PLUS 10%

Jak zdobyć kartę?

 

Promocja w ramach programu "Mama i tata idą na studia"

Mama i tata idą na studiaStudenci WSB posiadający co najmniej  troje dzieci - w tym co najmniej jedno, które nie ukończyło 6 roku życia w momencie rozpoczęcia semestru, na którym pobierać będą naukę  - pozostający z nimi we wspólnym gospodarstwie domowym oraz Studenci WSB posiadający niepełnosprawne dziecko, pozostający z nim we wspólnym gospodarstwie domowym - otrzymują bonifikatę w wysokości 5 proc. wartości czesnego. Bonifikate można uzyskać co spemestr po spełnieniu warunków i złozeniu wniosku.

 

Więcej o programie "Mama i tata idą na studia"

Partnerzy

Partnerem Europejskiej Szkoły Języków Obcych jest Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy.

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy

 

Kursy


Kurs języka obcego dla dzieci ESJOKIDS - Dąbrowa Górnicza

Kursy językowe - Dąbrowa Górnicza

Kursy specjalistyczne - Dąbrowa Górnicza

Przygotowanie do egzaminów - Dąbrowa Górnicza