Kurs metodą Neurac

Zarejestruj się

Uczestnik


Płatnik


Dodaj uczestnika

Opis kierunku


Kurs przeznaczony jest dla absolwentów fizjoterapii, licencjonowanych fizjoterapeutów (studenci ostatniego roku), techników fizjoterapii,  lekarzy medycyny (szczególnie w specjalnościach rehabilitacji, ortopedii).


 
Cel szkolenia:

Zunifikowany i standardowy system kształcenia zapewnia, iż na danym poziomie zaawansowania zakres zdobytej wiedzy jest identyczny na całym świecie (lub w jego części organizującej szkolenia Neurac). Nie stanowi zatem problemu ukończenie kursu Neurac1 w Polsce, Neurac2 w Korei Południowej, a Neurac3 w USA. Wprowadzone przez norweskich twórców metody rygory edukacyjne dopuszczają jedynie 10% własnej inwencji danego instruktora w prowadzeniu szkolenia. Jest to niezbędna, aczkolwiek znacznie ograniczona plastyczność. Wyższe stopnie szkoleń nie są jeszcze realizowane na terenie Polski. Instruktorzy metody uczestniczą aktywnie w procesie zdobywania uprawnień do prowadzenia szkoleń wyższych stopni, który zostanie sfinalizowany w roku 2012. Zaraz po tym fakcie zaprezentujemy Państwu ofertę obejmującą kursy Neurac2 i Neurac3.

 

ATUTY:

•    szkolenia prowadzone są w grupach 16-20 osób,
•    zajęcia prowadzą dwaj certyfikowani instruktorzy,
•    zapewniamy odpowiednią ilość sprzętu do ćwiczeń w postaci stanowisk Redcord Workstation z niezbędnym „uzbrojeniem”. Na każde stanowisko przypada optymalnie 4, a maksymalnie 5 uczestników,
•    uczestnicy otrzymują skrypty kursowe oraz materiały informacyjne.


INFORMACJA:

Na szkolenie prosimy stawić się w stroju sportowym umożliwiającym sprawne wykonywanie ćwiczeń. W przeciwnym wypadku praktyka zostanie bardzo utrudniona, a zakres przyswojonej wiedzy – ograniczony. Niezbędny będzie również „sprzęt” do robienia notatek, szkiców, itp. Można zaopatrzyć się w urządzenia do rejestrowania obrazu, jednak ich wykorzystanie podlega pewnym ograniczeniom.

 

Dane kontaktowe:

Centrum studiów podyplomowych i szkoleń
Tel. 32 295 93 11 lub 32 295 93 95
e-mail: podyplomowe@wsb.edu.pl

 

 

Praca

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się ze szczegółami obsługi wszystkich elementów zestawów do ćwiczeń w podwieszeniu Redcord, zasad ćwiczeń w zamkniętych łańcuchach kinematycznych oraz dogłębnego wprowadzenia w arkana diagnostyki, leczenia i treningu wykorzystywanych w metodzie Neurac. Po bardziej ogólnym wprowadzeniu następują kolejno części szczegółowe obejmujące lędźwiowy odcinek kręgosłupa i miednicę, staw biodrowy i kończynę dolną, szyjny odcinek kręgosłupa, kompleks barkowo-ramienny i kończynę górną.

 

Opłaty

Koszt kursu:

1500 zł
 

Dane do przelewu:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
41- 300 Dąbrowa Górnicza
ul. Cieplaka 1c

ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554

Oferta specjalna

Promocja w ramach programu "Karta Dużej Rodziny"

Karta Dużej Rodziny

Ulga w opłatach za studia dla posiadaczy karty "Karty Dużej Rodziny" - 5%

 

Promocja w ramach programu "Dąbrowska rodzinka pl"

Karta Dąbrowska Rodzinka Pl - 2+Ulga dla posiadaczy karty Dąbrowska Rodzinka - 5%

Dąbrowska rodzinka PL 3+Ulga dla posiadaczy karty Dąbrowska Rodzinka PLUS 10%

Jak zdobyć kartę?

 

Promocja w ramach programu "Mama i tata idą na studia"

Mama i tata idą na studiaStudenci WSB posiadający co najmniej  troje dzieci - w tym co najmniej jedno, które nie ukończyło 6 roku życia w momencie rozpoczęcia semestru, na którym pobierać będą naukę  - pozostający z nimi we wspólnym gospodarstwie domowym oraz Studenci WSB posiadający niepełnosprawne dziecko, pozostający z nim we wspólnym gospodarstwie domowym - otrzymują bonifikatę w wysokości 5 proc. wartości czesnego. Bonifikate można uzyskać co spemestr po spełnieniu warunków i złozeniu wniosku.

 

Więcej o programie "Mama i tata idą na studia"

Partnerzy