Bezpieczeństwo i ciągłość działania IT

Nad ciągłością i bezpieczeństwem dostępu do najważniejszych dla przedsiębiorstwa zasobów czuwa sztab wybitnych specjalistów.  Ta specjalność to pierwszy krok, by stać się jednym z nich i stanąć na przeciw atakom na zasoby firm i przedsiębiorstw.

Studia na specjalności bezpieczeństwo i ciągłość działania IT to również okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego pod okiem liderów branży. W trakcie studiów każdy student tej specjalności będzie mógł realizować wybrane przedmioty w siedzibie firmy Netology, stosując zdobywana wiedzę w praktyce i zdobywając praktykę zawodową jednocześnie.

W ramach specjalności studenci będą mogli ubiegać się o certyfikat Audytora Systemu Zarządzania Usługami IT wg ISO 20000. Przedmioty realizowane w trakcie toku studiów przygotują studentów do certyfikacji CCNA Security.

Absolwent specjalności posiada wiedzę na temat:

• normalizacji systemów bezpieczeństwa,
  • bezpieczeństwa baz danych,
  • ataków na bezpieczeństwo,
  • działania działów security operations,
  • testami penetracyjnymi.

Absolwent specjalności potrafi:

• monitorować bezpieczeństwo systemów komputerowych,
  • zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość działania sieci komputerowych,
  • implementować i analizować systemy IT o wysokim stopniu dostępności.

Perspektywy zatrudnienia

Umiejętności i doświadczenie zawodowe absolwentów specjalności Bezpieczeństwo i ciągłość działania IT, pozwolą na podjęcie pracy w działach security operations center zarówno małych firm, jak i wielkich korporacji.

Informatyka - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2-4 Rata miesięczna Semestr 5-7 Rata miesięczna

Studia dzienne (stacjonarne) 100 zł * 395 zł 415 zł 415 zł
Studia zaoczne (niestacjonarne) 295 zł 365 zł 385 zł
Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 200 zł 210 zł 210 zł

*Studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie - za Twoje studia płaci pracodawca"

Sprawdź aktualne promocje dla kandydatów na studia

Przejdź na stronę z aktualnymi promocjami dla kandydatów na studia I i II stopnia Promocje

Promocje

Dodatkowe informacje:

Partner w przygotowaniu programu kształcenia: Netology.

Partnerzy Wyższej Szkoły Binzesu w Dąbrowie Górniczej umożliwiają studentom dostęp do nowoczesnych form edukacji (wirtualne praktyki IBM, narzędzia grywalizacji Comarch) oraz specjalistycznego oprogramowania w procesie kształcenia m.in. systemy informatyczne firmy Microsoft, Oracle, Cisco, IBM, zintegrowane systemy zarządzania IFS, CRM firmy Simple. Dodatkową możliwością rozwoju i zdobycia doświadczenia są wizyty oraz praktyki w wiodących firmach informatycznych (m.in. IBM, Kroll Ontrack, Comarch S.A, Wasko S.A., UPC, 3Services Factory S.A., Netology, Interia.pl,  Alcerol Mittal).

Netology