Bezpieczeństwo i ciągłość działania IT

Sprawdź
dostępność miejsc

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Opis specjalności

Nad ciągłością i bezpieczeństwem dostępu do najważniejszych dla przedsiębiorstwa zasobów czuwa sztab wybitnych specjalistów.  Ta specjalność to pierwszy krok, by stać się jednym z nich i stanąć na przeciw atakom na zasoby firm i przedsiębiorstw.

 

Studia na specjalności bezpieczeństwo i ciągłość działania IT to również okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego pod okiem liderów branży. W trakcie studiów każdy student tej specjalności będzie mógł realizować wybrane przedmioty w siedzibie firmy Netology, stosując zdobywana wiedzę w praktyce i zdobywając praktykę zawodową jednocześnie.

 

W ramach specjalności studenci będą mogli ubiegać się o certyfikat Audytora Systemu Zarządzania Usługami IT wg ISO 20000. Przedmioty realizowane w trakcie toku studiów przygotują studentów do certyfikacji CCNA Security.

 

Absolwent specjalności posiada wiedzę na temat:

  • normalizacji systemów bezpieczeństwa,
  • bezpieczeństwa baz danych,
  • ataków na bezpieczeństwo,
  • działania działów security operations,
  • testami penetracyjnymi.

 

Absolwent specjalności potrafi:

  • monitorować bezpieczeństwo systemów komputerowych,
  • zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość działania sieci komputerowych,
  • implementować i analizować systemy IT o wysokim stopniu dostępności.

 

 

 

 

 

 

 

 

Praca

Perspektywy zatrudnienia

Umiejętności i doświadczenie zawodowe absolwentów specjalności Bezpieczeństwo i ciągłość działania IT, pozwolą na podjęcie pracy w działach security operations center zarówno małych firm, jak i wielkich korporacji.

Opłaty

Informatyka - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-6 Rata miesięczna Semestr 7 Rata miesięczna
 
Studia dzienne (stacjonarne) 150 zł * 395 zł 150 zł * 415 zł 415 zł 415 zł
Studia zaoczne (niestacjonarne) 310 zł 390 zł 390 zł 385 zł
Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł  

* Studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie - za Twoje studia płaci pracodawca"

 

 

Oferta specjalna

Super oferta dla kandydatów na studia dzienne/stacjonarne

Tylko teraz kandydaci na studia dzienne /stacjonarne mogą skorzystać z wyjątkowej propozycji jaką są  studia w ramach programu studiów dofinansowanych „Wsparcie na starcie”.  W ramach programu na pierwszym roku studiów czesne wynosi zaledwie 100 zł miesięcznie.  Więcej na temat programu "Wsparcie na starcie"

Studia dzienne

Sprawdź aktualne promocje dla kandydatów na studia

Przejdź na stronę z aktualnymi promocjami dla kandydatów na studia I i II stopnia Promocje

Promocje

Partnerzy

Dodatkowe informacje:

Partner w przygotowaniu programu kształcenia: Netology.

 

Partnerzy Wyższej Szkoły Binzesu w Dąbrowie Górniczej umożliwiają studentom dostęp do nowoczesnych form edukacji (wirtualne praktyki IBM, narzędzia grywalizacji Comarch) oraz specjalistycznego oprogramowania w procesie kształcenia m.in. systemy informatyczne firmy Microsoft, Oracle, Cisco, IBM, zintegrowane systemy zarządzania IFS, CRM firmy Simple. Dodatkową możliwością rozwoju i zdobycia doświadczenia są wizyty oraz praktyki w wiodących firmach informatycznych (m.in. IBM, Kroll Ontrack, Comarch S.A, Wasko S.A., UPC, 3Services Factory S.A., Netology, Interia.pl,  Alcerol Mittal).

 

  Netology  
Netology