Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 8 lutego 2019

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń jest cykliczną inicjatywą organizowaną przez Akademię WSB. Szkolenia odbywają się na terenie dwóch województw w siedmiu miastach: Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Olkuszu, Krakowie, Cieszynie, Żywcu oraz w Częstochowie.

 

Zobacz szkolenia w Twojej lokalizacji

 

Dąbrowa Górnicza Cieszyn Żywiec Kraków Olkusz Katowice Częstochowa

 

 

Sprawdź program bezpłatnych szkoleń:

 

sobota
2 lutego
niedziela
3 lutego
poniedziałek
4 lutego
wtorek
5 lutego
środa
6 lutego
czwartek
7 lutego
piątek
8 lutego
sobota
9 lutego

 

piątek, 8 lutego

Jak skutecznie chronić dane osobowe w administracji i biznesie?

Termin: 8 lutego 2019 r., 17.00-19.00


Poznaj trenera:

dr Karol Jędrasiak, pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii WSB

Członek Centrum Transferu Technologii Akademii WSB. Autor 67 publikacji naukowych, w tym dwóch monografii naukowych, cytowanych łącznie wg Google Scholar 473 razy; Ekspert RPO WSL 2014-2012, członek Komitetu Sterującego Programu Sektorowego GameINN oraz Towarzystwa Przetwarzania Obrazów. W rezultacie dotychczasowej pracy oraz współpracy z przemysłem powstało 20 zastrzeżeń prawa własności intelektualnej. Za swoje osiągnięcia naukowe i organizacyjne został uhonorowany w ostatnich latach 10 nagrodami przyznawanymi przez instytucje krajowe oraz międzynarodowe. Obecnie jest Prezesem Zarządu spółki VRTechnology, zajmującej się komercjalizacją innowacyjnych rozwiązań z zakresu technologii wirtualnej rzeczywistości oraz profesjonalnych systemów symulacyjnych i trenażerowych.

 

Czego się dowiesz?

Kluczem do stworzenia skutecznego systemu ochrony danych osobowych jest stałe podnoszenie wiedzy i świadomości osób przetwarzających dane osobowe w organizacjach. Szeroki zakres aktualnie obowiązujących regulacji prawnych sprawia, że koniecznym staje się dostarczanie działań edukacyjnych, które w skuteczny sposób zapewnią wzrost bezpieczeństwa danych osobowych w firmach i instytucjach.

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych:


Jak skutecznie tworzyć innowacyjne pomysły - warsztat kreatywnosci. Design Thinking

 

Termin: 8 lutego 2019 r., 17.00-20.00

 

Poznaj trenera:

dr Magdalena Kot-Radojewska

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu, socjolog, pedagog, trener, adiunkt w Katedrze Zarządzania i Zastępca Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji Akademii WSB, ekspert ds. ewaluacji w projektach UE, zastępca Redaktor Naczelnej wydawnictwa „Nauka i Biznes”, odznaczona Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, przyznanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej za zasługi dla oświaty. Certyfikowany Tutor 1 stopnia Collegium Wratislaviense oraz moderator Design Thinking. Autorka publikacji z zakresu ZZL, rynku pracy i kształcenia ustawicznego.

 

Czego się dowiesz?

Design thinking jest metodą twórczego rozwiązywania problemów, która opiera się na myśleniu projektowym, a jej celem jest generowanie innowacyjnych rozwiązań. Działanie tą metodą ma pobudzać kreatywność, a jej efekty mogą być przekładane na model biznesowy. Design thinking w centrum zainteresowania stawia potrzeby użytkownika (klienta), opiera się na ścisłej współpracy z klientem i pracy zespołowej. Jej efektem mogą być innowacyjne produkty, usługi bądź strategie marketingowe czy handlowe. Ta metoda na nowy sposób myślenia, który pozwala na wyjście poza dotychczasowe schematy i ograniczenia. Jest na tyle uniwersalna, że można ją wykorzystywać w organizacji, bez względu na branżę czy wielkość firmy.

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych:


"Wiosenna łąka dla mamy i taty" scenariusz muzyczno-ruchowy dla nauczycieli

 

Termin: 8 lutego 2019 r., 17.00-19.00


Poznaj trenera:

Agnieszka Loska, wykładowca Akademii WSB

Laureatka wielu branżowych nagród, absolwentka UŚ, Centrum Animacji Kultury w Warszawie oraz  Państwowej Szkoły Muzycznej w Poznaniu, właścicielka Studio Tańca i Muzyki RYTM, pomysłodawca wielu szkoleń dla nauczycieli.

 

Czego się dowiesz?

W ramach szkolenia przedstawione zostaną główne zasady sceniczne, których nie uczy się nauczycieli na żadnym z poziomów edukacji powszechnej, a które decydują o tym czy na uroczystościach przedszkolnych i szkolnych prezentowany jest kicz, czy sztuka. Uczestnicy, nauczą się śpiewać i wykonać ruchowo kilka piosenek dziecięcych, zagrają na dziecięcych instrumentach perkusyjnych, oraz opanują 2 tańce przeznaczone dla młodszych dzieci. Uczestnikom zostanie  udostępniony e-mailowo autorski scenariusz oraz nagrania mp3.  

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych:

 

Zapraszamy do udziału w cyklicznej już inicjatywie Akademii WSB - Tygodniu Bezpłatnych Szkoleń, w ramach której macie Państwo niepowtarzalną okazję zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie bardzo szerokiego spektrum zagadnień m.in.:

  • w obszarze zarządzania zespołami
  • projektami
  • ochrony danych osobowych
  • logistyki
  • doskonalenia kompetencji interpersonalnych

 

Zachęcamy do cyklicznego sprawdzania listy szkoleń!

 

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy praktyczne szkolenia z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Począwszy od tematyki biznesowej, finansowej, ekonomicznej przez oświatę, IT, bankowość, aż po bezpieczeństwo narodowe, a także tematykę medyczną. Szkolenia prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych tj. case studies, gry decyzyjne czy action learning i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy naszych ekspertów.

 

W poprzedniej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń wzięło udział prawie 5 tys. uczestników. W jego ramach w Dąbrowie Górniczej oraz wydziałach zamiejscowych uczelni odbyło się prawie 70 szkoleń z zakresu oświaty, transportu, ekonomii, stosunków międzynarodowych, coachingu, zarządzania, HR czy informatyki – obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Więcej o poprzedniej edycji - kliknij tutaj.

 

Certyfikat dla każdego uczestnika

Każdy z uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzyma online certyfikat uczestnictwa.

 

Zobacz relację z poprzedniej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń: