Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - Dąbrowa Górnicza - 15 września 2019

 

 

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń jest cykliczną inicjatywą organizowaną przez Akademię WSB. Szkolenia odbywają się na terenie dwóch województw w ośmiu miastach: Dąbrowie Górniczej, Bielsku-Białej, Olkuszu, Krakowie, Cieszynie, Katowicach, Żywcu oraz w Częstochowie.

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy praktyczne szkolenia z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Począwszy od tematyki biznesowej, finansowej, ekonomicznej przez oświatę, IT, bankowość, aż po bezpieczeństwo narodowe, a także tematykę medyczną. Szkolenia prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych tj. case studies, gry decyzyjne czy action learning i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy naszych ekspertów.

 

Zobacz szkolenia w Twojej lokalizacji

 
 
                 
Wybierz miasto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Lokalizacja

Cieszyn

Lokalizacja

Żywiec

Lokalizacja

Kraków

Lokalizacja

Olkusz

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Lokalizacja

Katowice

Lokalizacja

Częstochowa

 

Sprawdź program bezpłatnych szkoleń:

 
 
                 
Wybierz dzień

Data

niedziela 15 września

Data

poniedziałek 16 września

Data

wtorek 17 września

Data

środa 18 września

Data

czwartek 19 września

Data

piątek 20 września

Data

sobota 21 września

Data

niedziela 22 września

 

 


niedziela, 15 września


Strategia doskonała – Jak zostać nowoczesnym menadżerem?

 

Termin: 15 września 2019, 12:30 – 14:30

 

Poznaj trenera:

Sławomir Jerzy Chmiel

Trener i konsultant EY Academy of Business od 2006 r., Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz studiów MBA (University of Strathclyde). Ukończył szereg kursów zarządzania, m.in. Kurs Top Management w Japonii, Kurs Rachunkowości Zarządczej i Kurs Zarządzania Ryzykiem.
Autor książki „Menedżer z zawodu. Projektant i integrator systemów zarządzania. Zarządzaniem zajmował się przez dwadzieścia lat jako menedżer kontraktowy. Od 2002 roku jest doradcą i trenerem w obszarze zarządzania. Współpracował z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów, Ośrodkiem Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku oraz z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu.

 

 

 

 

Czego się dowiesz?

Zapraszamy na szkolenie, podczas którego omówione zostaną następujące tematy:

  1. Zarządzanie w obszarze strategicznym, w tym rozumienie otoczenia biznesowego, zdolność oceny wnętrza organizacji, dobór modelu biznesowego, świadomość krytycznych czynników sukcesu, umiejętność wyznaczania celów, dobór środków do realizacji celów oraz strategie funkcjonalne.
  2. Zarządzanie w obszarze operacyjnym, w tym systemowe widzenie organizacji, obszary zarządzania i systemy zarządzania, zdolność kształtowania modelu operacyjnego, wpływanie na ograniczenia systemu i świadome zarządzanie wartością firmy.
  3. Budowanie własnego autorytetu, w tym świadomość zasad przywództwa, zdolność dobierania i budowania zespołu, zasady wywierania wpływu na ludzi, umiejętność komunikowania się i świadome dysponowanie czasem.

 

 

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych:

 

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA


 

Management 3.0: Jak dbać o motywację i rozwój ludzi w organizacji?

 

Termin: 15 września 2019, 10.30 - 12.30


Poznaj trenerów:

dr Marcin Lis - doktor nauk technicznych, ekspert w zakresie systemów jakości, zarządzania projektami innowacyjnymi, systemów zintegrowanych. Wieloletni manager na poziomie Executive w Orange S.A. Posiada bogate doświadczenie korporacyjne zdobyte w międzynarodowych firmach usługowych, zatrudniony na kluczowych stanowiskach menedżerskich związanych z zarządzaniem jakością i  procesami, marketingiem, zarządzaniem projektami oraz obsługą klienta. Obecnie pełni funkcje menedżerskie w szkolnictwie wyższym. Przewodniczącego Rady Ekspertów w Akademii WSB oraz Wiceprzewodniczący Komisji ds. Przemysłu, działającej przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

 

 

 Dariusz Wylon - wykładowca w Akademii WSB. Prawnik, business coach i facylitator, który od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem zespołów i organizacji oraz wdrażaniem innowacyjnych praktyk z zakresu zarządzania i przywództwa. Pracował z menedżerami, kierownikami projektów i scrum masterami z ponad 20 krajów świata na dwóch kontynentach. Jest ekspertem od samoorganizujących się zespołów, turkusowych organizacji oraz zwinnego przywództwa i HR. 

Od 2011 roku, jako CCO (Chief Communications Officer), wdraża praktyki Agile i  Management 3.0 w Selleo jednej z najbardziej innowacyjnie zarządzanych firm informatycznych w Europie, oraz, jako Senior Consultant / Executive Coach w Simitri International oraz Marshall Goldsmith Certified Executive Coach, prowadzi coaching i szkolenia dla międzynarodowych korporacji takich jak Cisco, Unilever czy Credit Swiss.

 

 

 

 


Czego się dowiesz?

Współczesne otoczenie biznesowe pozwala organizacjom na kopiowanie rozwiązań stosowanych przez innych graczy rynkowych, korzystanie z tych samych zasobów, infrastruktury czy narzędzi. Jednym z niewielu elementów, który stanowi o niepowtarzalności danej organizacji, są tworzący ją ludzie. W trakcie inspirującego wykładu uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób utrzymać i pozyskać talenty oraz zbudować efektywny zespół. Poznają narzędzia Management 3.0, które pozwalają zbudować kulturę organizacyjną wspierającą zaangażowanie i wewnętrzną motywację pracowników.

 

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych:

 

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA