Lean management | Cieszyn*

Opis specjalności

Studia umożliwiające poznanie narzędzi doskonalenia na podstawie realnych warunków przemysłu, w oparciu o doświadczenie praktyczne wykładowców-ekspertów lean management. 

 

Cel

Celem studiów jest przygotowanie absolwentów do prowadzenia projektów usprawnień i optymalizacji w swoich organizacjach na bazie sprawdzonych metod, narzędzi i najlepszych praktyk w przemyśle.

 

Atuty kierunku

  • Poznasz najlepsze praktyki z wdrożeń lean w produkcji, logistyce, usługach w najlepszych firmach w kraju.
  • Program studiów oparty jest o klasyczne narzędzia i metody lean management uporządkowane według skutecznego autorskiego systemu usprawnień.
  • Zapoznasz się z metodami i narzędziami lean dostosowanymi do polskiej specyfiki biznesowej zarówno w produkcji, jak i usługach.
  • Wiele zajęć prowadzonych w praktycznej formule na bazie gier, symulacji i warsztatów.

Uczestnicy

Studia kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych filozofią ciągłego doskonalenia oraz poznaniem narzędzi stosowanych w celu doskonalenia procesów i polepszania wyników finanowych organizacji. Grupę docelową stanowią przede wszystkim specjaliści i inżynierowie zajmujący się wsparciem bądź optymalizacją procesów. Studia dają również możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia bardzo poszukiwanych na rynku pracy umiejętności.

 

Wykładowcy

Program studiów został opracowany przez zespół ekspertów i praktyków, którzy na co dzień prowadzą projekty usprawniające w przemyśle.

 

 

Andrzej Krótki

Współwłaściciel i Członek Zarządu LEAN TO WIN sp. z o.o., trener i konsultant Lean Management.  Autor bestsellera branżowego „Skuteczny Lider Lean. Jak usprawniać firmy w Polsce i pomagać im więcej zarabiać”.

Pomagał w usprawnianiu takich marek, jak:

KGHM – Huta Miedzi Głogów, Raden Transport, Ingram MICRO, Stolbud Włoszczowa SA, Greenbrier, TRYUMF, REJS, Protech, Multi-Sklejka SA, Weltech,  Intermag, Ceba Baby, Rawag, Unimot, Omega, Poltech, FOD, WM Eltar, Lesaffre, Geldbach Polska, Thermoplast, Newag, Jamar, Rothelhner, Kontakt-SIMON, FAM S.A., FTT Wolbrom, Nutricia, Docdata i Kirchhoff.

 

 

 

Kamil Radom

Koordynator projektów usprawnień lean w przemyśle oraz specjalista w zakresie wskaźników produkcyjnych i standaryzacji pracy. Współwłaściciel i Członek Zarządu LEAN TO WIN sp. z o.o., trener i konsultant Lean Management.

 Pomagał w usprawnianiu takich marek, jak:

KGHM – Huta Miedzi Głogów, Opakomet, Avisa, Good Food, Cemet, PESA Pojazdy Szynowe, Worwo, Stolbud Włoszczowa SA, Multi-Sklejka SA, Weltech, Millano, Luxon Led, Erkado, Zamel, Intermag, Mirage Boats, Zamech, Prestige Glass, Ceba Baby, Korff Isolmatic, Instal Projekt, Rawag, Unimot, Omega, Czanieckie Makarony, Zębiec, SKF, Poltech, FOD, Neapco, Celiko, OSM Łowicz, Eltar, ATT, Spec Wood, Lesaffre, Azoty Chorzów.

 

 

*kierunek wprowadzany

Praca

Studia kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych filozofią ciągłego doskonalenia oraz poznaniem narzędzi stosowanych w celu doskonalenia procesów i polepszania wyników organizacji. Grupę docelową stanowią przede wszystkim specjaliści i inżynierowie zajmujący się wsparciem bądź optymalizacją procesów

Opłaty

 

Studia II stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3 Rata miesięczna Semestr 4 Rata miesięczna
 
Studia stacjonarne i niestacjonarne 100 zł * 350 zł 440 zł 440 zł 440 zł
Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł  

 

STYPENDIUM COVID-19

 

Oferta specjalna

Super oferta dla kandydatów na studia dzienne/stacjonarne

Tylko teraz kandydaci na studia dzienne /stacjonarne mogą skorzystać z wyjątkowej propozycji jaką są  studia w ramach programu studiów dofinansowanych „Wsparcie na starcie”.  W ramach programu na pierwszym roku studiów czesne wynosi zaledwie 100 zł miesięcznie.  Więcej na temat programu "Wsparcie na starcie"

Studia dzienne
   

 

Partnerzy

SPRAWDŹ DOSTEPNOŚĆ MIEJSC