Mobile and Cloud computing

Sprawdź
dostępność miejsc

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Opis specjalności

 

Specjalność Mobile and Cloud computing realizowane są w ramach BECOME AN EXPERT IN IT - MIĘDZYNARODOWY PROGRAM STUDIÓW NA KIERUNKU INFORMATYKA

 

Cel

Program studiów kształci specjalistów z zakresu bezpieczeństwa i wrażliwości systemów informatycznych, działań security operations, etycznym hackingiem, testami penetracyjnymi, mechanizmami wysokiej dostępności, systemami odpornymi na awarię. Zajęcia w ramach specjalności przygotowują studentów do certyfikacji CCNA Security.

 

Atuty kierunku

 • 100% zajęć w jęz. angielskim
 • Zajęcia w międzynarodowej grupie studentów
 • Przygotowanie do pracy w międzynarodowych korporacjach z branży IT
 • Program kształcenia zbudowany we współpracy z praktykami IT
 • Wśród kadry dydaktycznej – nauczyciele z renomowanych uczelni zagranicznych oraz praktycy IT
 • Dodatkowe zajęcia z zakresu Design Thinking i Problem solving
 • Zajęcia prowadzone metoda projektową – Problem Based Learning, learning by developing (studenci w zespołach rozwiązują praktyczny problem występujący w konkretnej organizacji) 
 • Wizyty studyjne w w międzynarodowych korporacjach z branży IT
 • Tytuł inżyniera
 • Specjalistyczne zajęcia z komunikacji międzykulturowej
 • Przygotowanie studentów do uzyskania międzynarodowych certyfikatów  językowych i informatycznych (TOEIC, CISCO CCNA Security, Audytor Systemu Zarządzania Usługami IT) ,
 • Lektorat z drugiego języka obcego 300 godz.

 

Chmura obliczeniowa (Cloud Computing) ma coraz silniejszą pozycje w świecie informatyki. Możliwości, jakie zapewnia, obejmują zarówno rozwiązania dla użytkowników indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Projektowanie aplikacji dla chmur oraz przenoszenie do nich systemów już istniejących stwarza wiele nowych możliwości, ale i problemów związanych z architekturą, bezpieczeństwem czy skalowaniem lub niezawodnością systemu.

 

Również aplikacje mobilne są coraz szerzej stosowane w różnych aspektach życia i są nieodłącznym elementem urządzeń mobilnych (tj. telefon, tablet, smartfon, iPhone, iPad), mających różne funkcjonalności, które z kolei mogą zostać dostarczane z wykorzystaniem przetwarzania w chmurze. O ogromnym potencjale marketingowym, rozrywkowym i biznesowym, jaki tkwi w aplikacjach mobilnych świadczy fakt, że ok. miliarda użytkowników na całym świecie korzysta z systemów iOS i Android.

 

 

Praca

Studia przygotowują specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań dla użytkowników indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Absolwent jest gotowy zarówno do pracy w międzynarodowych organizacjach w działach IT, security operations czy zespołach projektowych.

Znajdują zatrudnienie w charakterze architekta nowoczesnych rozwiązań, administratora systemu w chmurze, czy programisty aplikacji Cloud w firmach programistycznych, firmach będących integratorami systemów informatycznych, firmach wdrożeniowych oraz firmach wykorzystujących rozproszone systemy informatyczne, ale i wielu instytucjach wykorzystujących nowoczesne technologie.

Opłaty

Informatyka - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-6 Rata miesięczna Semestr 7 Rata miesięczna
 
Studia dzienne (stacjonarne) 100 zł * 395 zł 100 zł * 415 zł 415 zł 415 zł
Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł  

* Studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie - za Twoje studia płaci pracodawca"

STYPENDIUM COVID-19

 

Oferta specjalna

Partnerzy