Tydzień Bezpłatnych Szkoleń "Duety do mety" ONLINE - 23 stycznia 2021 r.

Bardziej interaktywnie, bardziej dynamicznie, bardziej energicznie, a nawet energetycznie, bo pewnie nie raz zrobi się gorąco! Zapraszamy Państwa do udziału w nowej odsłonie Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń pn.: „Duety do mety”, w ramach której będziecie Państwo mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych również przez duety wykładowców. Doskonale (nie)dobrane pary odpowiedzą na pytania: 

 

 • Czy kobieta patrzy na pracowników i ich talenty tak samo jak mężczyzna? 
 • Jak skutecznie rozwiązywać konflikty w pracy i w życiu? 
 • Jak zarządzać zespołem w czasach dynamicznych zmian? 
 • Jakie nieświadome czynniki wpływają na nasze wybory? 
 • Jaką drogę rozwoju osobistego i zawodowego wybrać w świecie VUCA 
 • Jak usprawnić działanie firmy rodzinnej? 
 • Jak chronić dane i co robić, gdy już coś się stanie? 
 • Gdzie leży granica między rachunkowością kreatywną a oszustwem? 
 • Jaką trzeba mieć wiedzę prawną, by nie utopić biznesu? 

 

W programie szkolenia m.in. z zakresu:

 • Zarządzania
 • HR i kadr
 • Zarządzania projektami
 • Prawa pracy
 • Bezpieczeństwa
 • Coachingu i mediacji
 • Komunikacji i rozwoju osobistego

 

Część szkoleń skierowana jest do nauczycieli i pracowników oświaty.

 

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy szkolenia z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Szkolenia prowadzone są w formie webinariów i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy naszych ekspertów. W poprzedniej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń wzięło udział ponad 8 tys. uczestników.

 

CERTYFIKATY

Szanowni Państwo, informujemy, że certyfikaty wydawane będą wyłącznie w formie elektronicznej.

Osoby, które nie są zainteresowane otrzymaniem certyfikatu, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym. Certyfikaty zostaną przesłane w zaszyfrowanym pliku w formacie .zip w terminie do 31.03.2021r. Hasło do certyfikatów uczestnicy sami podają w formularzu zgłoszeniowym. W związku z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, ważne jest, by podane hasła były inne niż te używane na co dzień.

Podstawą wystawienia certyfikatu będzie rejestr logowań, dlatego konieczne jest podanie swojego imienia i nazwiska podczas logowania się na platformę, przez którą prowadzone będzie szkolenie.

UWAGA! Podczas wybierania szkolenia należy zwrócić uwagę na godzinę, ponieważ niektóre zajęcia odbywają się w tym samym czasie.

Kontakt:
Adrianna Puzoń
tel. 32 295 93 95
apuzon@wsb.edu.pl

 

Sprawdź program bezpłatnych szkoleń:


  Data Data Data Data Data Data Data

wybierz dzień

sobota
23 stycznia

niedziela
24 stycznia

poniedziałek
25 stycznia

wtorek
26 stycznia

środa
27 stycznia

czwartek
28 stycznia

piątek
29 stycznia

 


sobota, 23 stycznia


Jak skutecznie rozwiązywać konflikty w pracy i w życiu?

Godzina: 16.00 - 17.30


Poznaj Trenerów:
 

Natalia Kurzawa – Wykładowca Akademii WSB w ramach studiów podyplomowych na kierunkach: Akademia Profesjonalnego Mediatora - mediacje sądowe i pozasądowe oraz Master Class of Mediation - poziom zaawansowany. Certyfikowany Trener VCC, mediator, coach. Akredytowany trener i egzaminator VCC w modułach: Coaching, Negocjacje, Mediacje, doradca filozoficzny. Autorka nowatorskiej metody pracy w konfliktach Coaching konfliktu - budowanie porozumienia® oraz twórca  Akademii Profesjonalnego Mediatora APM-mediacje sądowe i pozasądowe: programu rozwojowego dla mediatorów opartego na  rozwojowych metodach pracy w rozwiązywaniu konfliktów, mediacjach transformatywnych  oraz modelu Brief Mediation™. Prezes Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Mediacji i Komunikacji „Synergia”, właścicielka i dyrektor zarządzający Akademia Bliżej.

 

 

 

 

Mariola Król – Wykładowca Akademii WSB w ramach studiów podyplomowych na kierunkach: Akademia Profesjonalnego Mediatora - mediacje sądowe i pozasądowe oraz Master Class of Mediation - poziom zaawansowany. Akredytowany mentor i coach PCC ICF, akredytowany trener i egzaminator VCC moduł Coaching - specjalizacja Coaching oraz Mediacje. Ekspert w zakresie coachingu skoncentrowanym na rozwiązaniach w podejściu psychologii zdrowia, mediacjach transformatywnych. Przeprowadziła ponad 10 000 godzin szkoleniowych dla firm usługowych z różnych branż oraz administracji samorządowej. Obecnie pełni funkcję dyrektora ds. rozwoju w Akademii Bliżej oraz koordynatora centrum Psychoedukacji i Coachingu Ośrodka Mediacji Międzynarodowego Instytutu Rozwoju Synergia. Jest także konsultantem testu badania odporności psychicznej MTQ48 i coachingu z tego zakresu.

 

 

 

Czego się dowiesz?

Konflikty wynikają z różnic, jakie występują wśród ludzi w pracy i w życiu prywatnym. Są zupełnie zdrową i naturalną, a także nieuniknioną częścią relacji międzyludzkich. Konflikt może wywoływać emocje i może prowadzić do znaczącego dyskomfortu, może spowodować nieodwracalne podziały, urazy i rozpad. Dlatego też uczenie się tego, jak efektywnie rozwiązywać konflikty, jest bardzo ważnym elementem społecznego funkcjonowania. Ucząc się umiejętności skutecznego rozwiązywania konfliktów, można umocnić, a nawet rozwinąć relacje zarówno prywatne, jak i zawodowe, a także zbudować większe zaufanie. Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się, jak szybko i skutecznie rozwiązywać konflikty, stosując również narzędzia pracy mediatora.

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych:

 

 

    Rekrutacja zakończona