Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - Dąbrowa Górnicza - 11 lutego 2020

 

 

GET READY FOR MORE… czyli Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB!

 

 • Jak rozwijać swoje AQ i osiągać ponadprzeciętne wyniki?
 • Jak budować zaufanie i dobre relacje w biznesie?
 • Jakie zmiany w prawie pracy czekają na nas w 2020 roku?
 • Jakie światowe trendy zmienią nasze życie i pracę, czyli świat 2025!
 • Jaką rolę odgrywa sztuczna inteligencja w życiu i biznesie?

 

W programie szkolenia m.in. z zakresu:

 • Zarządzania
 • HR i kadr
 • Rozwoju osobistego

 

Specjalny blok szkoleń dla nauczycieli m.in. z zakresu:

 • Komunikacji i pracy z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami
 • Trudności występujących u dzieci
 • Emocji dzieci
 • Kształtowania kompetencji i umiejętności uczniów

 

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy praktyczne szkolenia z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Szkolenia prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych tj. case studies, gry decyzyjne czy action learning i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy naszych ekspertów. W poprzedniej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń wzięło udział prawie 6 tys. uczestników.

 

Uwaga!

Każdy z uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzyma certyfikat uczestnictwa.

 

 

Zobacz szkolenia w Twojej lokalizacji

 

  Lokalizacja Lokalizacja Lokalizacja Lokalizacja Lokalizacja Lokalizacja    

wybierz miasto


Dąbrowa
Górnicza

 Cieszyn 

 Żywiec 

 Kraków 

 Olkusz 


Bielsko-
Biała

 

 


Sprawdź program bezpłatnych szkoleń:

 

  Data Data Data Data Data Data Data

wybier dzień

niedziela
9 lutego

poniedziałek
10 lutego

wtorek
11 lutego

środa
12 lutego

czwartek
13 lutego

piątek
14 lutego

sobota
15 lutego


wtorek, 11 lutego


W świecie emocji dziecka – o emocjach, ich obliczach, przyczynach i skutecznym radzeniu sobie

 

Godzina: 17:00-18:30 (Audytorium Maximum 131)

 

Poznaj Trenera:

dr n. hum. Dominika Siewniak-Maciuszek

Wykładowca Akademii WSB, psycholog, absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, wykładowca akademicki, starszy asystent w Oddziale Psychiatrycznym Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego w Dąbrowie Górniczej; z Akademią WSB współpracuje od 13 lat, uczestnicząc w różnych inicjatywach Uczelni; pasjonatka psychologii emocji i motywacji, prywatnie podróży i fotografii.

 

 

 

 

Czego się dowiesz?

Zapraszam na spotkanie z dziecięcymi emocjami. Podczas spotkania przyjrzymy się im z bliska - poznamy ich postacie, źródła i sposoby radzenia sobie z nimi. Poszukamy odpowiedzi na pytanie dlaczego chłopaki nie płaczą i czy złość piękności szkodzi. Pod lupą znajdą się kompetencje emocjonalne i sposoby, jak je rozwijać, aby móc budować satysfakcjonujące relacje interpersonalne i odnosić sukcesy.

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych :

 

Proponowane szkolenia:

 


Jak AI zmienia nasze życie

Godzina: 17.00-18.30 (s. 123)

Poznaj Trenera:

dr inż. Marek Pyka

Microsoft Cloud Solutions Architect Advanced Analytics and Artificial Intelligence. Pełnił lub nadal pełni funkcje administratora i architekta bezpieczeństwa systemów IT w środowiskach chmurowych, wykładowcy akademickiego i trenera technologii IT. Prelegent na konferencjach krajowych i zagranicznych. Pięciokrotnie nagrodzony tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP) w kategorii Cloud and Datacenter Management. Współpracuje z międzynarodowymi zespołami Microsoft, wspierając największe polskie i zagraniczne organizacje w zakresie cyfrowej transformacji środowisk IT oraz realizacji projektów data science  w procesach biznesowych.

 

 

 

Czego się dowiesz?

Adaptacja rozwiązań sztucznej inteligencji w życiu codziennym i biznesie wzrasta z miesiąca na miesiąc. Analitycy rynku zakładają, że w przyszłym roku ponad 80% firm będzie wykorzystywało AI w swoich produktach, usługach i rozwiązaniach. Powstaje więc pytanie: gdzie, w jaki sposób i w jakich obszarach A.I. już nas wspiera. Jak możemy wykorzystać usługi poznawcze w (kognitywne) w naszym życiu prywatnym i zawodowym? W ramach spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się publicznie dostępnymi usługami kognitywnymi oraz metodami ich implementacji. Zaprezentowane również zostaną wybrane projekty ściśle związane z wykorzystaniem rozwiązań A.I.  

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych :


 


Dziecięce instrumenty perkusyjne w edukacji

Godzina: 17.00-18.30 (s. Audytorium D)
 

Poznaj trenera:

Agnieszka Loska

Wykładowca Akademii WSB. Laureatka wielu branżowych nagród, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, Centrum Animacji Kultury w Warszawie oraz  Państwowej Szkoły Muzycznej w Poznaniu. Właścicielka Studio Tańca i Muzyki RYTM, pomysłodawca wielu szkoleń dla nauczycieli. Autorka bogatego zbioru autorskich programów, kompozycji, aranżacji, piosenek, choreografii, zabaw, ćwiczeń, pomysłów wokalno-taneczno-instrumentalnych. Instruktorka Roku 2005, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet 2013, laureatka konkursu Fundacji Rozwoju Kwalifikacji STELLA VIRIUM Roku 2013 w kategorii ''Edukacja''.


 

 

Czego się dowiesz?

W ramach szkolenia uczestnicy poznają podział dziecięcych instrumentów perkusyjnych, zasady instrumentacji i dobrej praktyki muzykowania. Dowiedzą się również praktycznych umiejętności w zakresie metodyki nauki gry na dziecięcych instrumentach perkusyjnych. A ponadto… będą praktykować w działaniu, czyli grać, śpiewać i tańczyć z instrumentami. Mile widziane własne instrumenty, również takie jak kasztany, orzechy, kamienie, rurki, ołówki. Wykorzystamy też „ciała własne uczestników”. Na koniec odbędzie się publiczny występ z zastosowaniem dziecięcych instrumentów perkusyjnych.
 

Proponowane kierunki studiów podyplowowych:


Proponowane szkolenia:

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

 


Nowoczesne formy rekrutacji 

Godzina: 17:00 – 19:00 (s. Audytorium Maximum 130 )

 

Poznaj Trenera:

Katarzyna Kunowska

Wykładowca Akademii WSB. Socjolog, filolog, trener i konsultant zarządzania. Realizuje projekty, których głównym celem jest uwolnienie efektywności i potencjału organizacji, zespołów i osób indywidualnych. Certyfikowany trener Metody Biegun i facylitator metody Action Learning. Od ponad 14 lat związana z obszarem HR oraz z aktywną obsługą klienta w organizacjach.

 

 

 

Czego się dowiesz?

Zmiany demograficzne i technologiczne na rynku pracy wymagają zmian organizacji, aby ta była atrakcyjna dla kandydatów i pozyskiwała najlepszych. Właściwi ludzie o właściwych kompetencjach to klucz do sukcesu biznesowego. Podczas warsztatu uczestnicy poznają nowoczesne techniki wykorzystywane przy poszukiwaniu personelu oraz sposoby skutecznego wprowadzania pracownika do organizacji skoncentrowane na dbałości o wartości firmowe i potrzeby kandydata.
 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych :