Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - Dąbrowa Górnicza - 15 lutego 2020

GET READY FOR MORE… czyli Tydzień Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB!

 • Jak rozwijać swoje AQ i osiągać ponadprzeciętne wyniki?
 • Jak budować zaufanie i dobre relacje w biznesie?
 • Jakie zmiany w prawie pracy czekają na nas w 2020 roku?
 • Jakie światowe trendy zmienią nasze życie i pracę, czyli świat 2025!
 • Jaką rolę odgrywa sztuczna inteligencja w życiu i biznesie?

 

W programie szkolenia m.in. z zakresu:

 • Zarządzania
 • HR i kadr
 • Rozwoju osobistego

 

Specjalny blok szkoleń dla nauczycieli m.in. z zakresu:

 • Komunikacji i pracy z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami
 • Trudności występujących u dzieci
 • Emocji dzieci
 • Kształtowania kompetencji i umiejętności uczniów

 

Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy praktyczne szkolenia z obszarów, w zakresie których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Szkolenia prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych tj. case studies, gry decyzyjne czy action learning i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy naszych ekspertów. W poprzedniej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń wzięło udział prawie 6 tys. uczestników.

 

Uwaga!

Każdy z uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzyma certyfikat uczestnictwa.

 

 

Zobacz szkolenia w Twojej lokalizacji
 

  Lokalizacja Lokalizacja Lokalizacja Lokalizacja Lokalizacja Lokalizacja    
wybierz miasto
Dąbrowa
Górnicza
 Cieszyn   Żywiec   Kraków   Olkusz 
Bielsko-
Biała
   

 

Sprawdź program bezpłatnych szkoleń:

 

  Data Data Data Data Data Data Data

wybierz dzień

niedziela
9 lutego

poniedziałek
10 lutego

wtorek
11 lutego

środa
12 lutego

czwartek
13 lutego

piątek
14 lutego

sobota
15 lutego

 


sobota, 15 lutego


Lokomotywa czy tramwaj - możliwości psychotechniczne człowieka

 

 

Godzina: 10:30-11:30 (s.240)

 

 

Poznaj Trenerów:

dr hab. inż. Katarzyna Chruzik, prof. AWSB 

dr inż. Marzena Graboń-Chałupczak

Wykładowcy Akademii WSB. Wykonawcy projektów budowy i wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Utrzymaniem związanych z transportem kolejowym. Uczestniczki kilkudziesięciu projektów i szkoleń dotyczących Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS) i Utrzymaniem (MMS). Współautorki opracowań w zakresie oceny znaczenia zmiany w tym między innymi dla PKP Intercity przy wprowadzaniu do eksploatacji składów zespołowych ED250 (Pendolino). Audytorzy SMS i MMS dla podmiotów branży kolejowej.

 

 

 

Czego się dowiesz?

W ramach laboratorium uczestnicy mają możliwość sprawdzenia swoich cech osobniczych z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń do badań psychotechnicznych człowieka.

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych:Ataki socjotechniczne przy wykorzystaniu informacji ogólnodostępnych

Godzina: 11:00-12:30 (s.122)

 

Poznaj Trenera:

Tomasz Banasik

Wykładowca Akademii WSB. Inspektor Ochrony Danych (w podmiotach sektora prywatnego prywatnych oraz podmiotach publicznych), właściciel firmy N-Serwis.pl. Od ponad dziesięciu lat związany z działalnością audytową oraz konsultingiem w obszarze bezpieczeństwa informacji.  Certyfikowany audytor wiodący ISO:27001; 22301; 20000, 9001. Posiada doświadczenie we wdrażaniu oraz certyfikacji wymienionych norm, jak również wymagań związanych z Ochroną Danych Osobowych i Cyberbezpieczeństwa, biegły sądowy. Trener, doświadczony szkoleniowiec z zakresu Bezpieczeństwa Informacji.

 

 

 

Czego się dowiesz?

Szkolenie opisuje najczęstsze scenariusze ataków na osoby i firmy, realizowane w szczególności przy wykorzystaniu systemów teleinformatycznych oraz metod socjotechnicznych. Podczas szkolenia poruszone zostaną kwestie związane z wpływaniem na osoby w celu wykonania przez nie określonych instrukcji atakującego, najczęstsze formy ataków i ich parametry. Szczególny nacisk zostanie położony na tzw. „rekonesans” realizowany przez atakującego, opierający się między innymi na analizie ogólnodostępnych informacji publikowanych przez podmioty i ich pracowników oraz możliwości ich wykorzystania przy planowaniu ataków.  Informacje uzyskane podczas szkolenia zwiększają świadomość uczestników w kwestiach związanych z własną prywatnością, możliwością wykorzystywania publikowanych informacji podczas ataków. Zdobyta wiedza powinna się bezpośrednio przełożyć na lepsze zabezpieczenie osób lub firm na rzecz których publikują informacje.

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych :

 

Proponowane szkolenia:Autorefleksja i samoświadomość – fundamenty budowania marki osobistej – w ramach forum Coachingu i Superwizji

Godzina: 15:00-17:00 (s. Audytorium Maximum)

 

Poznaj Trenera:

dr Anna Syrek-Kosowska 

Wykładowca Akademii WSB, psycholog biznesu od 20 lat współtworzący sukcesy liderów, pracowników, zespołów i firm polskich oraz międzynarodowych koncernów jako Manager projektów HR, Trener, Executive Coach.Ekspert w obszarze oceny potencjału menedżerskiego w procesach Zarządzania Talentami oraz rozwoju liderów. Na stałe współpracuje z globalnym liderem rynku FMCG jako psycholog odpowiadający za ocenę potencjału menedżerskiego. Należy do zespołu Coachów czołowej globalnej firmy konsultingowej The Center for Creative Leadership (CCL©) – Top10 Worldwide Executive Education. Współtwórca programów Executive MBA, wykładowca i prelegent w m.in. City University (UK), Akademii L. Koźmińskiego, Akademii WSB, Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Współtwórca, Opiekun merytoryczny i Superwizor Akademii Profesjonalnego Coachingu oraz Master Coaching – zaawansowane narzędzia coachingowe (Akademia WSB) i Forum Coachingu i Superwizji. Executive Coach, Superwizor Coachingu – pierwsza Polka akredytowana przez Coaching Supervision Academy (UK) (EMCC, ICF app.). Honorowy VP The International Society for Coaching Psychology. Ekspert w mediach i Autorka wielu publikacji z zakresu HRD (m.in. Personel i Zarządzanie, Wiedza i Praktyka, Twój Biznes, Puls Biznesu, TVN24, onet.pl.

 

Czego się dowiesz?

Marka osobista buduje twoją reputację, wpływa na twój wizerunek, relacje i całe życie. Dobra marka osobista jest pożądana, wartościowa, wiarygodna, unikalna i niezastąpiona. Wynika ona z  samoświadomości, z dokładnego poznania samego siebie i przemyślenia, na czym nam konkretnie zależy. Personal branding to inwestycja w najlepszy kapitał…  w siebie. Na szkoleniu zostaną poruszone kwestie autorefleksji oraz samoświadomości czyli fundamentów budowania marki osobistej.

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych:

 

Proponowane szkolenia:Personal branding – marka osobista a współpraca z mediami – w ramach forum Coachingu i Superwizji

Godzina: 15:00-17.00 (s. Audytorium Maximum)

 

Poznaj Trenera:

Piotr Zieliński

Dziennikarz, wieloletni wydawca programu "Dzień dobry TVN”. Z mediami związany od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywał przy wielu produkcjach telewizji TVN, m.in : reality show "Surowi rodzice” gdzie pełnił funkcję asystenta reżysera,  "Między kuchnią a salonem” w którym był scenarzystą, czy akcji specjalnej „Zwykły bohater” - jako zastępca szefa redakcji. Dzięki jego zaangażowaniu dla kanału Canal+ Discovery powstała seria dokumentalna „Sukces nie zna granic”, realizowana w Europie, Ameryce i Azji. Był jednym z pomysłodawców i współautorów dwóch platform telewizyjnych: Onet.TV dla portalu Onet.pl i TV.rp.pl dla dziennika "Rzeczpospolita". Autor filmów edukacyjnych dla Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Spraw Zagranicznych.  Jako dziennikarz prasowy współpracował i współpracuje z wiodącymi tytułami prasowymi (m.in Gazeta Wyborcza „Duży Format”, „Newsweek Polska", „Forbes"). Od 14 lat związany z branżowym miesięcznikiem "Press", gdzie publikuje teksty z zakresu reklamy, marketingu i PR. Pomysłodawca ogólnopolskiej inicjatywy związanej z edukacją medialną MediaLeaders.

 

Czego się dowiesz?

Marka osobista w dzisiejszych czasach nie jest już modą- a wymogiem. To na niej opieramy swoją pozycję zawodową dlatego warto odpowiednio planować jej rozwój oraz właściwie nią kierować. Personal branding w mediach staje się powoli koniecznością, która pozwala na osiąganie zamierzonych celów. Trzymając się najważniejszych zasad, możesz sprawić, że Twoja marka stanie się rozpoznawalna wśród potencjalnych kontrahentów lub pracodawców. Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców, osób chcących założyć własną działalność gospodarczą, menedżerów ale także wszystkich zainteresowanych skutecznym budowaniem własnego wizerunku.

 

Proponowane kierunki studiów podyplomowych:

 

Proponowane szkolenia: